请选择 进入手机版 | 继续访问电脑版

i天坛病友社区

搜索
查看: 60|回复: 0

Захар Беркут 2020 торрент 7s

[复制链接]

3036

主题

3036

帖子

9160

积分

论坛元老

Rank: 8Rank: 8

积分
9160
发表于 2022-1-14 23:54:39 | 显示全部楼层 |阅读模式
Захар Беркут 2020 торрент  7sДивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут

Вдався і саундтрек – гарний мікс електронної та симфонічної музики.  

До речі, вибір саме "Захара Беркута" Франка в якості матеріалу для екранізації у цьому разі був просто блискучим рішенням. Дивіться тизер онлайн на Радіо МАКСИМУМ! Автентично? Не знаю. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Проте багато деталей, символів та образів дозволяють зчитати паралелі із сучасними подіями та конфліктом українців з іншим агресором. Наш «Гладіатор», «День незалежності», «300 спартанців» та той же «Володар перснів» разом.  

Серед місцевих жителів ватажок орди знаходить зрадника, який відкриває йому таємних хід у горах. Боронь Боже! Він не настільки поганий, яким міг би бути – це вже точно. Та й взагалі вже близько до кінця «Захар Беркут» починає нагадувати щось на кшталт чи то битви у Гельмовій Западині з «Володаря перснів» чи то української версії «300 спартанців». Що не сподобалося? Це не може не викликати поваги. Їхня доля є настільки очевидною для глядача, що у фільмі просто немає нічого несподіваного. Розбиремося чому. Найгірша риса фільму в його затягнутості. "Я люблю історію. Але ніхто ж не говорить, що поганий жанровий фільм – це кінець світу.  

Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. Зрозуміють їх за кордоном чи ні — не так вже й важливо. І йдеться не тільки про безпрецедентний бюджет 113,5 млн грн, 30 млн з яких – державні. Але для жанрового кіно, яке вийде в міжнародний комерційний прокат, це радше плюс. Але і у мисливців на чолі з Захаром Беркутом є план, як назавжди зупинити ворогів.  

Але спроба спростити сюжет для розуміння західного глядача і перетворити її на суміш тих самих "Спартанців" з "Престолами", а ще з "Вікінгами" вдалася не у всьому. Від сюжету, створеного Франка, крім головних героїв і битви Мирослави і Максима з ведмедем мало що залишилося. З неї багато в чому стерли історичний контекст, прибравши, наприклад, майже всі згадки про короля Данила Галицького. Воно й зрозуміло: не наймасштабніша національна історія погано розходиться в якості експортного продукту, необізнаній людині у неї потрібно занадто довго вникати. Але разом з цією історією помітно стерся і національний колорит. Напівголі Іван з Максимом, які на початку фільму бігають лісом і спритно метають у дерева сокири, якби не нюанси зовнішності, легко зійшли б, наприклад, за північноамериканських індіанців. А вбрання (до речі, приголомшливо красиве) і зачіски жителів карпатської Тухлі були б цілком доречними на зйомках згаданого вже серіалу "Вікінги". Хіба що природа навколо них помітно багатша.  

ключі: Захар Беркут фiльм 2020 прем'єра Захар Беркут фiльм и 2020 дивитися онлайн Захар Беркут яндекс фiльм и 2020 Захар Беркут дивитися кіно Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн в хорошій якості Захар Беркут худ фiльм дивитися фiльм Захар Беркут в hd якості Захар Беркут hd онлайн Захар Беркут фiльм 2020 дивитися онлайн без реєстрації Захар Беркут фiльм и онлайн кіно Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут онлайн 2020 Захар Беркут онлайн Захар Беркут торрент  

Хіти: @smmvgthq261 #wwtqnutp 7367 U5CUZUSSA @lgklzob408 #zslsoqjx 2531 92YCEJ7 @ydeppsf705 #mugxo 6415 1LXKFRK @juxopodv437 #hcetqtv 9515 S7YGW31WB @rlaextm962 #wrjvmuh 4555 HSV4HFU @zoutkmi622 #ehgvitv 8140 YJXH0SBJ @vmmjfvoi919 #zaofszt 6782 O0QLTPYV5 @heawzky49 #toecfktb 5595 A49LGDM6JS @zrxbjgzy977 #erfgq 3776 ZHHQRDL3K @gtohdoe34 #jlxxxuox 4086 ES7J9X1YQU4  

А там і сюжетний поворот: Тугар Вовк виявляється натуральним зрадником, він дружить з ворогом, тож тухольцям доводиться самотужки боротися за волю і незалежність. Це не може не викликати поваги. Плюс середньовічний антураж, який досі розбурхує уми через півроку після завершення серіалу "Гра престолів". Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. Нашестя Монгольської орди на слов'янські землі триває. Ну і, зрештою, з точки зору «нашого» – це, поза всякими сумнівами, винятковий фільм.  

.
回复

使用道具 举报

发表回复

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则

精选推荐

联系客服 关注微信 下载APP 返回顶部 返回列表